2024-02-12
Jutros oko 7 sati vodosnabdijevanje je normalizovano u 90 posto domaćinstava koja nisu imali vode duže od 24 sata u Sarajevu.
Kako su nam rekli iz Komunalnog preduzeća "Vodovod i kanalizacija" jutros nemaju žalbi građana što znači da voda dolazi na slavine u domovima.
I dalje postoji mogućnost da normalizacija kasni u naseljima na višim kotama u Sarajevu, iz razloga što nadležni u ViK-u nisu odmah pustili vodu najjačim intenzitetom kako bi se izbjegle moguće komplikacije.
Ukoliko i dalje imaju prekid u vodosnabdijevanju ili druge probleme, građanima se savjetuju da pozovu dispečerski centar ViK-a na brojeve 033 210 707 i 033 220 435.
Podsjetimo, zbog otklanjanja kvarova, veći dio glavnog grada Bosne i Hercegovine od nedjelje ujutro u 04:00 do ponedjeljka u 06:00 sati bio je bez vode.
Iz ViK-a je saopćeno da su tokom otklanjanja kvarova nailazili na dodatne probleme, a radove su otežavali i vremenski uslovi.
Procjena je da je 70 posto Sarajeva bilo bez vode duže od jednog dana. Brojne su žalbe građana na račun rukovodstva ViK-a jer su donijeli odluku da velike radove koji iziskuju prekid vodosnabdijevanja izvode nedjeljom kada brojni građani vrijeme provode u svojim domovima.
Ishrana tokom trudnoće ključna je za zdravlje majke i pravilan razvoj bebe...
Lauren Sánchez, supruga osnivača Amazona Jeffa Bezosa, ponovo je priv..
Tehnički problemi sa softverom za obradu biometrijskih podataka koji su se p..
Tridesetpetogodišnji napadač Sulejman Krpić je napustio Željezniča..
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac..
Kim Kardashian, poznata ličnost na društvenim mrežama i televiziji, ..
VRATI SE NA VRH