2026-06-03
Tridesetpetogodišnji napadač Sulejman Krpić je napustio Željezničar, potvrdio je klub s Grbavice.
Krpiću je sa završetkom sezone istekao ugovor i on nije produžen, te je na taj način okončan drugi mandat tuzlanskog napadača na Grbavici.
Krpić je dres Željezničara nosio od jula 2018. do januara 2020. te od februara 2023. godine, a ukupno je postigao 59 golova uz 12 asistencija u 165 utakmica.
"FK Željezničar upućuje zahvalnost Sulejmanu Krpiću za veliki doprinos koji je tokom godina dao noseći plavi dres. Želimo mu mnogo sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere i života.
Krpić je za Željezničar odigrao 165 utakmica i postigao 59 pogodaka, ostavivši dubok trag u historiji našeg kluba. S tim učinkom trenutno zauzima 11. mjesto na vječnoj listi strijelaca Željezničara, što dovoljno govori o njegovom značaju i svemu što je pružio na terenu.
Hvala na svakom golu, svakoj borbi i svakom trenutku u plavom dresu. Vrata Grbavice za tebe će uvijek biti otvorena. Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!", poručili su iz kluba s Grbavice.
Ishrana tokom trudnoće ključna je za zdravlje majke i pravilan razvoj bebe...
Lauren Sánchez, supruga osnivača Amazona Jeffa Bezosa, ponovo je priv..
Tehnički problemi sa softverom za obradu biometrijskih podataka koji su se p..
Tridesetpetogodišnji napadač Sulejman Krpić je napustio Željezniča..
Ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa BiH Staša Košarac..
Kim Kardashian, poznata ličnost na društvenim mrežama i televiziji, ..
VRATI SE NA VRH